Új hozzászólás Aktív témák

  • TooN

    aktív tag

    válasz TooN #20442 üzenetére

    Sziasztok!

    Az alábbi kérdésemre eddig nem láttam senkitől választ. Persze lehet azért mert nem is volt. Fontos lenne, ha valaki tudna valamit mondani rá. :R
    Vagy még senki nem találkozott ilyen jellegű problémával, hogy két irányba szinkronizál a telefonja? :F

    --------------------------------------------------------------

    Sziasztok!

    Névjegyzékkel kapcsolatos kérdésem lenne! Bízom benne, hogy tud valaki segíteni! :)

    A Samsung S3 telefonom szinkronizál a Google névjegyzékkel és az Outlookkal is. De sajnos most vettem észre, hogy az alap beállítás az új névjegyeknél az, hogy a Google-t adja meg szinkronizálási helynek. Így az Outlook-omban nincsenek meg az új névjegyek.

    Ha belemegyek a Névjegyekbe, akkor látom, hogy melyik "G" és melyik az Outlook-kal szinkronizál. Ha belépek és módosítani akarok egy olyan névjegyet, amelyik Google-s, akkor nem engedi, hogy átállítsam az Outlook-ra szinkronizáláshoz.

    Másik névjegyet engedni hozzá csatolni, és azt akkor menthetném az Outlookhoz, de a meglévőt módosítani nem tudom.

    Nem szeretném újra beírni az összes névjegyet :W , így remélem valaki tud segíteni!

    Előre is köszi! :R

    ...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

Új hozzászólás Aktív témák