Új hozzászólás Aktív témák

  • user26

    senior tag

    Sziasztok!
    Valaki segítene beállítani a FairEmail -t, hogy több gmail fiókot tudjak a mobilon használni levelezés céljából? (Mai nap szabadnapomon úgy döntöttem, hogy megválok a régi gmail fiókomtól, egyéb okok miatt és az "új" gmail fő fiókba váltok átt, kikerestem, módosítottam, leveleztem, kiírtam mindent ami fontos, pénzt is vissza kaptam, ahol a fiókból vettem pro verziót az árúházba, de még folyamatban van pár dolog..), Mivel jókat hallottam erről az alkalmazásról, egyértelműen @crok álltal, és úgy értelmeztem, hogy nem kell PC elé ülni ki be jelentkezésekkel bajlódni a gmail emailokkal kapcsán, se X fiókot hozzáadni a telefonhoz, ez tudja amire kell, de sajnos én csak a Fő egyetlen fiókomot tudtam hozzáadni, az alkalmazásban a "varázsló" segítségével, amint egy másikat akarok hozzáadni, "Fiók hozzáadása az eszközre" oldal, opció jön be.
    Igen, magyar az alkalmazás, meg láttam van XDA, Github, szép leírások, de így elsőre elég bonyolultnak tűnik. Sok mindent tud, sok mindent lehet vele csinálni, úgy látom (...lehet így estére már kicsit nyüglődök az egésznapos programom miatt.. sorry) IMAP, POP3 -ról írtatok korábban, gondolom evvel kell valamit kezdeni, de lehetséges, hogy félre értem az egészet. :/

    Köszi!

    Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

Új hozzászólás Aktív témák