Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz darvinya #135994 üzenetére

    Szerintem elbeszéltünk egymás mellett
    Nem fiókra utaltam, hanem naptárra-
    Fiók az van nekem is több, de azok alatt csak 1 naptár van. Nekem az az érdekes, ha több általam létrehozott egyedi naptár van ugyanazon gmail fiók alatt (nem generált mint pl. az Holidays, Contacts)

    A gmailes címhez tartozik (bal oldal) több, de telefonon nem volt választható a "tasks" és a "vállalkozás" naptár megjelenítésre:

    Tehát ha PC-n egy eseményt a "vállalkozás" naptár alá vesz fel, azt nem látom telefonon / nem kapok értesítéseket.

    Ha másik gmail fiók megoszt velem egy naptárat (pl. családtag), azt egyből mutatja és szépen berakja az eseményeit a közösbe.

    ▬▬▬▬▬

    Végül rájöttem, miután minden beállítást 3x végigpróbáltam gépen és mobilon, , hogy ha megosztom saját magammal a saját naptáram, akkor működik. :DDD A logikát nem értem mögötte, de sejtettem, hogy Google bug, nem Xiaomi.

    naptár beállításai ► Megosztás adott személyekkel ► személyek hozzáadása ► saját cím ► módosítás és megosztáskezelés

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák