Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz atike #102689 üzenetére

    De, még mindig úgy van. Nekem Huawei 550-em van.
    Bár én az utóbbi 1 évben mindig visszaállítottam a gyári beállításokra a gmail-t, de most 1-2 hete bedurcizta magát és addig nem engedett be, amíg nem frissítettem, "cserébe" újra felajánlotta a szinkronizálást az egyéb fiókokkal, így most kezeli a 3 gmai-t, a hotmail-t, és betettem a yahoo-st is. Az Aol-t nem fűztem hozzá, bár lehetett volna, mert benne van a listában. A freemail-em meg át van irányítva a a hotmail-re, így azt meg azért nem próbáltam...
    De, (mivel van 0,5 Gb szabad hely) szépen szinkronizál az 5 fiókkal...
    Arra azonban ügyelni kell, hogy legyen elég szabad hely a belső tárhelyen, mert különben nem fog(nak) működni és szinkronizálás sincs. (ez nekem 200 Mb körüli szabad tárhely, és az alatt már előfordult.1/4-es telónál. (1 Gb memória és 4 Gb belső tárhely)

    Más, (az én kérdésem):

    Melyik az az andoridos app, ami SD kártyán futtatható és tud mappában levő képekből háttér, vagy képernyőképet összefűzni, csinálni? Úgy értem, hogy amely képek az adott mappában vannak, azokat mutatja folyamatosan, háttérképként, vagy képernyőképként. Esetleg beállítható a képek mutatásának ideje.

    /Persze gondolom leterheli a memóriát, így csak korlátozott, hogy mikor javasolt a használata, régen PC esetén mindig lebeszéltek róla, hogy fölösleges/

    Ettől még érdekelne a dolog, ha lenne olyan, aminek nem nagy a hardware igénye...

Új hozzászólás Aktív témák