Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thon73

    tag

    válasz SektorFlop #369 üzenetére

    Jogos. Hát ettől télleg nem lettünk okosabbak.
    Nézd meg sztem az init.d-ben lévő file-ban (ennek nem írták a nevét, de minden init.d-ben lévő file minden sora végrehajtásra kerül) lévő rm sort, van-e ilyen? (((Ez egyébként egy egyszerű linux utasítás, mely minden indításkor végrehajtásra kerül (ezért van az init.d-ben), és kiveszi a log alól a könyvtárat. Ennek hiányában az nem tud hová írni, tehát nincs log. - Bár én nem vagyok linuxos guru)))
    Nekem a /system/etc/init.d/-ben 6 db rövid file van, de egyikben sincs ez az rm... utasítás. Ezek viszont fontos rendszerfile-ok, óvatosan szabad belenyúlni! Lehet, hogy meghívnak más parancsfile-okat is (nálam igen), akkor érdemes azokat is lekövetni, hátha ott van furcsaság.
    A szervízkódot (második hozzászólás) csak finoman próbálnám ki, nem tudom minden kernel-ben/gyártónál működik-e. De egy próbát megér, utána úgyis kernel csere, ha ezek nem működnek (és kell a log).

    A név is megtévesztő. A 2.3.6 nem ICS verzió. Gondolom a kinézetet vették át. ICS-nek látszó GB. Van ilyen. Csak nem tudom ez melyik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák