Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    válasz buta29030 #28567 üzenetére

    Ámen!Úgy legyen.

    Eszembe jutott egy vicc,biztosan mindenki ismeri.
    Faszikám szembe megy a forgalommal,mikoris hallja a rádióban hogy"vigyázzanak egy őrült szembe megy a forgalommal".Mire a faszi:egy?Mindenki szembe megy.

    [ Szerkesztve ]

  • Crytek

    veterán

    válasz buta29030 #28567 üzenetére

    Kár itt erőlködni meg szarozni az androidot.Nyílván itt azért nem látsz ilyen kifakadásokat mint amilyen a tied ,mert másoknak mások az igényei.
    Én a 1x éves pc-s pályafutásom során egyszer sem használtam ezt a silvergenyót amit írsz és kurvára megvagyok nélküle.

    Az meg vicces hogy hogy egy 2 magos 1,6ghze-s tableten nem tudtál filmezni mikor a full hd-s tartalmakat is rezzenéstelenül viszi. (Pedig nekem csak egy 53ezer ft-os "kínai szarom" van)
    Sokunknak amire kell a tablet: böngészés, youtube-ozás, emailezés,filmezés és ne adja isten nagy unalomban némi játék. Ezekre tökéletesen megfelelnek ezek a táblák.

    Az meg megint más téma hogy mindig lesz olyan aki talál xy tulajdonságot ami neki nem megy nem tetszik benne.Mivel nem vagyunk egyformák mindenkinek más számít.
    Ez ugyanolyan mint pl az év játéka választás sok oldalon xy lesz a győztes én meg fanyalogva nézem ez lett kb warezba se töltöttem le arra sem érdemes.

    Én megvagyok elégedve a táblával amire nekem kellett perfekt!

    Next PC Upgrade: 2022

  • nyirog

    tag

    válasz buta29030 #28567 üzenetére

    Nem akartam eddig beleszólni, most már annyira elbeszéltek a téma mellett, hogy az hihetetlen. Az a baj, hogy Te nem arra szeretnéd használni a tabletet amire való, és amire kitalálták. Azért vagy csalódott, mert olyanokat vársz el tőle, amire nem készítették fel.
    A tablet NEM SZÁMÍTÓGÉP! Ha már mindenképpen hasonlítani kell valamihez, akkor inkább egy nagyra nőtt telefon. És mivel nem számítógép, ezért kevesebb/korlátozottabb/nehézkesebb is a használata AZOKRA A FELADATOKRA amikre a PC. A tabletet arra találták ki, hogy szórakoztasson, míg a PC-t munkára tervezték. Persze nem olyan élesek a határok, de mindegyiknek megvan a maga funkciója amiben jobb mint a másik.

    Ha filmet szeretnél nézni a repülőn magaddal viszed a TV-t?
    Ha az állomáson állsz, és szeretnéd megnézni miért késik a vonat, akkor előkapod a laptopot, megvárod amíg bebootol a Win? És mindig nálad van a laptop? Magaddal viszed mindenhová?
    Ha szeretnél ránézni a leveleidre este az ágyban, akkor beviszed magad mellé a laptopot?
    Ha épp buszon ülsz és olvasnál valami könyvet, akkor laptopon teszed? Ismét nálad van a laptop?

    Egy tablet a fenti esetekben tökéletes megoldás. Minden benne van ami szükséges, de mégis kicsi. Ha megfigyeled a fenti feladatok egyikéhez sem kell kontrolcé-kontrolvé, tehát ha ez nehézkes rajta, akkor nem baj (sőt a régi iphoneokon, wp7-en egyáltalán nem is volt kopipészt)
    Viszont! Nem szerkesztünk rajta pivot táblát excelben. Nem tervezünk rajta épületeket Autocadben. Nem ezen tüntetjük el az exbarátnőt a családi fotóról Photoshopban. Ezekre van a PC. Aki ilyeneket akar csinálni tableten az nem normális

  • crue

    őstag

    válasz buta29030 #28567 üzenetére

    Te ugye csak azért vettél táblagépet, mert már a csapból is ez folyik és úgy voltál vele, hogy "nehogymá' nekem ne legyen egy olyan izé, még ha fingom sincs, hogy mire való!" Valld csak be. Tekintve, hogy rengeteg üzletben, áruházban kipróbálhatóak ezek a gépek, igen nagy ostobaság volt vakon beleugrani és utána itt szapulni az androidot. Folyton azzal jössz, hogy mi mindent nem írtak le az androidról és te mennyire átverve érzed magad. Csak egyet árulj el: ki mondta, hogy olyan lesz mint az xp? Mert valami tévedés folytán állandóan ahhoz hasonlítod. Tegyél meg egy szivességet magadnak és itt mindenkinek és add el a gépedet valakinek, aki tudja használni is. Köszi!

  • hun_gery

    aktív tag

    válasz buta29030 #28567 üzenetére

    [ Szerkesztve ]

    Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

  • f4lcon

    őstag

    válasz buta29030 #28567 üzenetére

    Mivel ebben a hozzászólásban mindenki, igy én is meg lettem szólítva, ezért nem bírtam tovább én sem. Visszaolvastam 24001-es számú hozzászólásig.
    Egy árva kanyi kérdést nem tettél fel itt a fórumban, hogy milyen tabletet vegyél, vagy más formában sem említetted, hogy milyen igényeid lennének tablet vásárlásra.
    Az első hozzászólásod az, hogy a Concorde Novum tabletodnak rossz a hangja, majd az, hogy hihetetlen módon megjavult.
    Utána idejössz fröcsögni, hogy mindenki hallgat arról, hogy androidon nem megy a Silverlight/Java/Flash meg blabla.

    Talán mindez nem történt volna meg, ha KÉRDEZEL.
    Mivel nem tetted, egyet tudsz tenni, mint a gazda akinek nincs földje: vess magadra.
    Föcsöghetnél még pár sort itt almát körtével összehasonlítva, de túl sok értelme nincs.

    És mindenki okulására leírom: ha flash-es, java-s vagy silverlight-os oldalt néznél androidos tableten, akkor ne vegyél, mert nem lehet. Vegyél Microsoft tabletet, vagy egyáltalán ne vegyél tabletet.

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz buta29030 #28567 üzenetére

    Ezzel szemben ez biztos: a Concorde 9.7 IPS full hd (SD90) 1080/50p kamerafelvételt szépen játszik, és volt 1-2 olyan mkv film már, amit a dedikált médialejátszó (sigma chip) nem játszotta le, de a concorde hdmi-n szépen kiadta plazma tv-re.
    Wndows ügyben igazad van, de a win dicsőítése nem ennek a topic-nak a feladata, sőt mégcsak nem is az címe, hogy ismerkedj az android rendszerrel. Bocs, általában csak olvasom a topic-ot, a hozzáértöket.
    Hidd el, nem akart senki becsapni, ne haragudj.
    Uff, továbbadnám a békepipát.

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák