Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz melós #18961 üzenetére

    Ha pdf, xls, ods file-okat akarsz kezelni, akkor nem az Android a te helyes valasztasod, inkabb valami jobb dual-core atomos netbook. Itt Androidon sosem fogod ugyan azt latni, mint az ms office-ban. (Kompatibilitasi problemak.) Ha meg szerkeszteni akarod, akkor semmi keppen sem Androidos ilyen-olyan office. Szerintem!

    Ha 90 korul jo gep kell Androidos, amit veszel-viszel, akkor a Samsung Galaxy Tab 2-t ajanlanam. Az korrekt az araban.

    Ha ki akarod probalni a rendszert, valami olcso kinait ajanlanek, de ott ugye nincs szamla, meg ilyesmi. Pl. az en Ainol Novo 7 Aurora II-m az amivel mar el lehet indulni. Ezek a szimpla magos cuccok nem jok mar szerintem. (Talan bongeszesnel jon ki nekem a legjobban, hogy lassu a proci. Mer' most egy Gadmei 883-at hasznalok. Ellenben a display felbontasa marha jo!)

    (#18972) osztraksajt válasza vamzi (#18971) üzenetére
    +1
    Nekem is volt, ami majdnem 6 hetig utazott! Mondjuk Karacsony korul... minden a feje tetejen allt, gondolom. (A postan... de nem a Magyaron. Valami kinai repteren... vagy HK-ban... allt tobb min 20 napot a csomagocskam.)

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák