Új hozzászólás Aktív témák

  • M.Ildiko

    tag

    Kedves Hölgyek, Urak!
    Tudom, hogy itt a tablet paramétereiről illik szót váltani, de talán ez sem fölösleges.
    Próbáltam a javasolt Teclast T30-ast megvenni a Banggood.com-on, de csalódtam, és elhalasztottam a vételt.
    Az emlegetett új vásárlóknak járó kedvezmény nem úgy van, ahogy leírtátok, mert a 12$ csak speciális termékcsoport (most ruházat) esetén érvényes. Próbáltam az 5$-os kupont beváltani, ahogy beikszeltem, a tablet ára rögtön 10$-ral emelkedett, és ezután vonta le a kedvezményt összességében 192.91 helyett 210 fölötti ár jött ki. A tablet paraméterei valóban nagyon vonzóak, de nem találtam részletes infókat arról, mi történik ha valamilyen meghibásodás történik. Nem lehet tudni, hova kell küldeni, hogyan, és ki viseli ennek a költségeit? Lehet hogy én vagyok tájékozatlan, segítsetek ki információval.
    A szállítás nem tud európából történni, csak Hong Kongból, vagy az USA-ból. Utóbbi 10$ fölötti díjjal (ez még nem is lenne baj, de 10-30 nappal?).
    Ha van esetleg oldal, ahol informálódhatok, kérlek adjátok meg, és elnézést, ha nagyon ide nem illő dolgokkal jelentem meg.
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák