Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz Petyuska111 #82379 üzenetére

    Banggood-on 260 dolcsi most a 4/46 GB wifi only Mi Pad 4. Ott van EU priority Line áfamentes szállítási opció. Már másfél éves tablet kifut lassan szerintem, ára is magasabb, mint szokott.
    Itthon a xiaomishop-ból lehetett rendelni korábban, már nem lehet.
    CN verzióban csak angol és kínai nyelv van, Bootloader zárt, így nem lehet kapásból romot cserélni. Global sw szintén problémás, nem frissülő rendszer, de legalább a bootloader nyitva, így egyből mehet a romcsere, ami ajánlott.

    Én 7" tabletről váltottam Mi Pad 4-re, alig volt nagyobb 1-1 centi.

    Honor Pad 5 8" szintén kapható Banggoodon elég jó, de itt amelyik CN romos az ugyan multi language, de nincs rajta google play store. Nem tudom rá lehet e rakni. Global meg nehezen beszerezhető.

    Általad említett Huawei-ek már régiek külföldön talán azért nincs, itthon sosem lehetett azokat venni eleve.

    Teclast M8 annyi, de Allwinner soc van benne. Hasonló áron Chuwi Hi9 Pro (8.4") még esélyes. Másodvonalas kínai gyártók korrekt cuccokkal, de kompromisszumosak.

    Vagy még Lenovoban van 8"-os, de ezekbe általában gyengécske Snapi 450-es soc van 3 GB rammal. Ilyet mondjuk itthon is kapni.

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák