Új hozzászólás Aktív témák

  • dauphin

    aktív tag

    Sziasztok! A kislányomnak szeretnék egy tabletet vásárolni (tavaly óta halogatom, de most már nem tudom megkerülni a dolgot - a lányom ultimátumot nyújtott be: vagy tablet vagy egy mobil. Mobilt még nem akarok venni neki, korainak érzem, de egy játékra alkalmas kis méretű gép már más tészta, azt a kisebb testvérei is használni tudják. Már hallom is a veszekedést, hogy kié lesz ez első racing. :) ). Én egy 7" vagy maximum 8"-es megjelenítő méretben gondolkodom. Ebből van az ASUS-tól, Samsungtól kezdve olyan választék, hogy teljesen összezavarodtam. Túl nagy a kínálat és én meg nem értek a témához, nem akarok olyanba belefeccölni több tízezret, ami nem alkalmas arra, amire én szánom. Az a biztos, hogy maradnék az ASUS, Samsung vonalon. Ezekben bízom, mert voltak már tőlük készülékeim, és nem bántam meg a választásaimat. Tehát: 7"-8" inch-es kijelzőméret legyen; szeretnék legalább 2GB RAM-ot, ha lehet (persze ha az ajánlott készülék 1GB-val is kiválóan eldöcög, akkor hallgatok rátok); a háttértár 8-16GB legalább, SD-kártya bővítési lehetőség (ugye a játékok erre lennének telepítve); lehet használt is, de jobban preferálom az új vételt (a garancia miatt); ahogy írtam játékra kéne (pl.: Leo's Fortune, Mini Motor Racing, Angry Birds, Contre Jour, és ezekhez hasonló 6-7 éves gyerekeknek való játékok - a Dead Walking stílusú játékok így kilőve :P ), és olykor én magam neteznék rajta; a szín nem számít, CPU magszám... hmmm... nem tudom, hogy mennyire számít - ha több, akkor jobb teljesítményt várhatok tőle?; ha netán 3G vagy LTE képes lenne, akkor a mennyországban érezném magam - tudom, belelóg a bilibe a kezem; és max. 50k-t szánnék rá plusz 2-3k, ha kell. Amit én magam kinéztem az az ASUS MeMoPad 7 (ME572C), ASUS MeMoPad 8 (ME181CX), a Samsungtól a Tab 3 8"-cal és a Tab 4 7"-tel szemezek. Mit gondoltok? Minden segítő szándékú hozzászólást szívesen fogadok. Köszönöm szépen.

    "És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

Új hozzászólás Aktív témák