Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz Unbaised-Ben #14853 üzenetére

    "az android hogyan kezelné az androidos telefont microusb kapcsolattal, mert leakarsz róla szedni zenéket, fájlokat"

    Sehogyan, nem tud vele mit kezdeni. Érzékeli, hogy rádugtál valamit plusz elkezdi tölteni a telefont is de csak ennyi.

    (#14854) Sefter

    Méret szerint igen de mivel dedikáltan a 100s számára készült ezért annak megfelelően van kialakítva, szóval ha abban is szeretnéd használni akkor inkább várd meg míg kapható lesz a 9.7 IPS -hez készült tok (ha jól tudom lesz hozzá).

    (#14855) CHIPman

    "az 512MB RAM szerintem már kevés lesz"

    Igaz, hogy jobb ha ICS alatt legalább 1GB RAM van de 512 -vel is lehet lenni (főleg ha nem egyszerre megy a YouTube alkalmazás, az online póker és a Skype).

    "Mennyit kéne rádobni, hogy két magos, 1GB RAM-os tabletem legyen normális garral?"

    Ha 10 colban gondolkodsz akkor 120e forint körül lehet kapni P5110 -es Galaxy Tab 2 -t és 135e forint körül Tegra 3 -as TF300T -s Asus Transformer -t (a kettő közül mindenképpen ezt választanám), ha pedig 7 colban akkor 80e forintért (vagy akörül) már megkapod a P3110 -es Galaxy Tab 2 -t.

    "A 100is-ben az a nem túl elterjedt GPU mennyire akadályozza az alkalmazások futtatását?"

    Néhány (leginkább Gameloft) játéknál előjöhet a nem kompatibilis az eszközzel szöveg de erre ott van a Chainfire.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák