Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Stauffenberg #943 üzenetére

    Egy önjelölt "lomográfust" ismerek csak, de ez a kis betekintés a világukba elég ahhoz, hogy egy percig ne érdekeljen, hogy szerintük mi a jó vagy mi sem :D
    (személyes hiányosságom, de a hanyagságból rosszul kiexponált homályos képek amik csak arra jók, hogy filmet pazarolj nekem nem számítanak művészetnek, akármit magyaráznak is bele)

    Amúgy az FM2 amolyan x évre visszanyúló szerelem miatt lenne a tökéletes váz nekem az egyszerűsége és a (nekem sajnos fontos) szépsége mellett.
    F3ma is jó lenne, de most épp nincs a farzsebemben 120-150K ilyenre, mert hogy ritka.

    @optikus:

    No igen, lehet, hogy javíttatva lesz, mert a múltkori tekin 24ből 12 kép kiégett, aminek valahogy nem örültem.
    Plusz a filmtovábbító mechanika pár tekerccsel ezelőtt bedarálta a perforálást, aminek köszönhetően vagy 10 képet rálőttem az utolsó kockára, közte olyanokat is, amik nagyon hiányoznak, hogy nincsenek meg :(
    A gépet viszont eladni semmiképp sem akarom, eszmei értéke van, hisz 6-7 éves kölyökként Ő volt az első akinek a keresőjén keresztül szerelmes lettem a fotózásba és indított el az úton, úgyhogy semmiképp sem válnék meg tőle, ha kell ráköltök egy FM2 árát a felújításra, de mindenképp megtartanám.
    VAGY nem használom, felkerül a polcra emlékként (amit szintén sajnálnék) és veszek valami mást, ami olcsóbb mint egy ritkaságnak számítgató Nikon, de még mindig jól össze van rakva.

    Amúgy az FM2 nem eszi meg a sima F bajonettes lencséket? Csak mert én úgy tudom, hogy igen, ami azt jelentené, hogy az 50/1.8D-met nyugodt szívvel csavarhatnám fel rá :)

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák