Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz a8l #9165 üzenetére

    Nem, sajnos... bár biztosra vettem, hogy ez nem fog működni. Már elpakoltam holnapra (ajándékba lesz), még felkerül jó pár kiegészítő, de sejtésem szerint a reset gomb rövid megnyomására bekapcsol majd, de ha nem, akkor majd a tápellátást szakítom meg egy (bontó) nyomógombbal azt' lesz bekapcsoló gomb. :) Biztos vagyok benne, hogy nem lehet annyira esztétikusan megoldani, mint ahogy egy gyári kapcsolót elhelyeznek/beépítenek ilyen boxokba, legalábbis én nem fogom tudni úgy megoldani, de attól még funkcionál majd.
    Egyébként android alól sem kapcsol be a szerencsétlen, ill. ott nem kapcsol ki, csak "alvó módba" küldi, amennyiben "kikapcsolod", szal olyan, mint mikor a kikapcs gomb rövid megnyomásával lekapcsolnád a kijelzőt egy telefonon, tableten, tényleges kikapcsolás nem történik.

    Ja, s persze a távirányító gombkiosztását azért átakarom kicsit buherálni, hogy legyen elérhető gombbal az EPG pl. stb.

    Szerk.: Te ugye nem NAND-on használod? Ha jól emlékszem panaszkodtál arra, hogy fagy néha. Kártyáról nálam is volt fagyás, lassú is volt. No de egy elég sz.r kártyára telepítettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák