Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz ®abstract® #88642 üzenetére

    Ha androidos alkalmazás kell, akkor én a cinema hd v2-t használom: [link] [link]
    Tartaléknak ha ezzel lenne valami akkor még fent van a Syncler: [link]
    Léjátszóként az előzőekhez pedig WiMu player és Nova player van párosítva.

    Magyar tartalom:
    - Ezeken sincs épp úgy mint amiket előtte linkeltem.
    - Kodi addon-ként elementumot használom. Mert itt nem kell külön keresni az "információs" fájlt és külön letölteni. Hanem ki lehet keresni aztán egyből memóriába stream-elve nézni
    - Ha androidon nem kodi app-pal szeretnék akkor külön letöltöm az információs fájlt. Majd TorrServ alkalmazást használom streameléshez WiMu vagy Nova player-rel.
    - Vagy Flud downloader app-pal letöltöm, hogy offline is elérhető legyen.
    - Ezekhez mind használok VPN-t.
    - Egy ideje már magyar tartalmak esetén rászoktam, hogy az előző HSz-emben említett konténertárolókra töltöm le az "információsfájl" által tartalmazott médiatartalmat. Egy ideig a RealDebridet használtam, mostanában meg PemiumizeMe-t. Mert ez az utóbbi saját titkosítást tartalmaz és VPN-je is van, így amikor már onnan a saját térhelyemről stream-elem magamnak, nem kell külön VPN. Illetve bárhol máshol bármilyen eszközön nézhetem a titkosítás miatt VPN-nélkül. Illetve ennél 1TB-s tárhely is rendelkezésemre áll az aktuális tartalmak tárolásához.

    Azért ki fogom próbálni, amit írtál, hátha az még jobb...

    Nálam ami fontos az 50+ GB-s filmek gördülékeny lejátszása és jó minőségű hang (HD; 7.1; Atmos) és képi (4K HDR; DV) minőségű élérhetősége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák