Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz pinnacle #63036 üzenetére

    leírtam már nem is 1X.

    Március környékén jöttek a hibás LPDDR4.es X96MAX-ok, egy jó nagy adag legyártott hibás széria volt, és kb az összes kínai piacra ezekből került, tehát mindegy volt honnan veszed szinte 100% hogy hibás darabot kapsz(tál), aztán kiadtak egy gyári frissítést rá ami android alatt megoldotta a gigabit LAN problémát, de CE alatt továbbra sem volt jó csak akkor ha vissza vettük a LAN port sebességét 100mbps-re

    A boltokban gondolom jó nagy mennyiséget felvásároltak a hibás szériából, így kitartott több mint fél évig nekik a hibás készlet.
    közben a gyártó már rájött hogy valami nem oké, és csináltak egy javított verzió PCB.t szintén LPDDR4.el(be is linkeltem a fórumba mikor ebből a szállítmányból vettem pár db-ot)

    Majd jött a készlet kisöprés(valószínű volt nekik néhány raklap LPDDR3.as RAM juk amivel nem tudtak mit kezdeni) és nyár végén át álltak LPDDR3.as verzióra ezek gyorsaságban még teszt programokkal mérve sem mutatnak nagy eltérést, ezért is mondtam hogy örülj ha LPDDR3.as kaptál mert azon már nincs hibás gigabit lan, és szinte semmivel nem lassabb mint a LPDDR4.es előd.

    Szóval nagy a kavalkád és amelyik boltban még LPDDR4.es X96Max-ot árulnak nem tudni hogy nekik épp melyikből van a régebbi hibás szériából vagy az újabb verzióból amin már nincs gond a LAN portal.

    amit még jó tudni az LPDDR4.es X96Max okon android 8.1 es rendszer van, azóta már kijött rájuk is a Droid9.es rendszer de a boltokban lévő BOX.okon 99% hogy Droid8.1 lesz!

    Ahol azt olvasod hogy Android 9. van rajta az pedig 99% hogy LPDDR3.as BOX lesz, mert LPDDR3.as ROMból nem készült Android 8.1es rendszer!

    Szóval maradj nyugton és örülj hogy LPDDR3.as BOX.ot kaptál!

    Írtam hogy van nekem egy megbízható forrásom, ahol az újabb jó LPDDR4.es X96Max kapható még, de nem 35-40.dolcsiért(amennyiért most az X3.as X96Max Plus-ok mennek), most is érkezik 2.db belőle! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák