Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s_a

    csendes tag

    válasz junkpod #43087 üzenetére

    Neked és Pelicannak is kösz a választ.
    A mintafájl nem működött, de elkezdtem összevadászni a keycode-okat LE-ben, és egész jól sikerült. A conf fájlt visszamásoltam droid alá is, ott is működik szinte minden.
    Egyedül bekapcsolni nem tudom a remote-tal, illetve... az összes gombot végignyomkodtam, és a 2-esre bekapcsolt! Na most ez nem túl logikus, ezért megpróbáltam áttenni a powerre, de nem sikerült. Azt gondoltam, a repeat_key_begin és end közti részen a hosszan nyomott gombkódok vannak, és ott talltam meg a 0x0d-t, amit a 2-es kiadott dmesg-vel. Az én fájlomban az OK (28) volt ehhez rendelve, ezt kikommenteltem, és betettem a power (704) mellé, restartok, de sajna nem működik.
    Jó lenne rátenni a power gombra, de ha így marad, már annak is örülök.

    A droid meg, hát, eddig csak azt használtam, talán a böngésző hiányozna belőle. Van, hogy valami film nincs fenn youtube-on, de vmi egyéb megosztón (pl indavideo) igen, és a böngészővel ez simán működik. Azt nem néztem még, h LE ill Kodi alatt van-e vmi alternatívája ennek.

    Wifin akadhat egy 4k-s film, v egy BluRay remux, de én főleg SD-t, néha HD-t nézek, és annak azért nem kellene.

Új hozzászólás Aktív témák