Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wzol

    tag

    válasz Csicsóka #1952 üzenetére

    Sikerült a rom frissítés :)) Elmondhatatlanul hálás vagyok mindenkinek aki segíteni próbált, és Csicsókának is, amiért megmutatta az utat a kütyü felturbózásának irányába :R :R

    De tényleg, ez már az a szint, amikor konkrétan forintban mérhető a segítség, hiszen papírnehezékből lett egy használható lejátszóm, ami konkrétan a különbség a kuka és a kellemes időtöltés között! Egyrészt hihetetlen, hogy ez szükséges ahhoz, hogy megvesz valamit az ember és használni is tudja, másrészt megdöbbentő, hogy még vannak akik ennyire segítőkészek! :R

    Szóval, amit eddig láttam:
    - stabil, gyors a kütyü, a net és a PlayStore is
    - tölthetek le utóbbiból bármit
    - nagy örömömre bónuszként MX Player mosolyog rám alapból, amit én jobban kedvelek :)

    Amiben megköszönném a további tanácsokat:

    - úgy néz ki ethernet + FTP megoldással nem tudok írni a külső winyóra: eddig ez -> [link] volt az egyetlen, ami engedte a kábeles FTP-t (a többi app csak WiFi FTP-t akart), de amíg ide tudok írni gond nélkül: /storage/sdcard0 addig ide már nem (bár a tartalmat látom): /storage/udisk0

    Amúgy nem ragaszkodom az FTP-hez, SMB (vagy bármi más) is jó lenne, de egyrészt utóbbit nem találtam, másrészt korábbi tapasztalataim alapján az FTP mindig gyorsabb volt.

    - a másik dolog, hogy lehet-e/szabad-e a Launcher-t lecserélni? Szeretnék egy telefonszerű stock Android felületet, ikonokkal, háttérképpel, widgetekkel - ez a boxos kinézet nekem nem áll kézre. Erről van tapasztalata valaminek?

Új hozzászólás Aktív témák