Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz blakey #101385 üzenetére

    Amúgy igazad van de nekem kell a kodi ami apple tv -n hivatalosan nincs. Streamingre tökéletes az Apple tv de arra a tévé is tökéletes jelenleg. Sajnálom eladni mert jó cucc csak most felesleges mert egyszerűen nem használom. Nem szeretem az infuse -t ez van pedig jól működik. Tv-n jól fut a kodi de nem kadenciahelyes ( ahhoz képest jó de azért észre lehet venni). Ha el tudom adni az Apple tv -t veszek egy fire stick 4k max 2023 -at az nem túl drága és nekem jó. Van egy 2021 -es de az másik tévén. Azért érdekelnek a jó coreelec-es eszközök is de persze az nem most. Igazából csak képbe akarok lenni mik vannak.
    Apple-TV meg nagyon jó vétel volt régi tévémhez és imádtam de jelenleg tényleg nem használom amióta új tévém van. Sajnálom eladni de csak ott áll a polcon hónapok óta.

    CE képes eszközöm nincs már 1 éve kb. Mini PC-n libreelec-el próbálkoztam de már az sincs meg és az amúgy se volt az igazi.

  • mikrofon

    veterán

    válasz blakey #101385 üzenetére

    A második részét meg tudom erősíteni.
    Egy Firestick 4k max gen2 és egy Homatics box R 4k plus + CE szolgál nálam. Megpróbáltam hogy csak az egyik, de így együtt fedik le teljesen a szükségleteimet. Igazából a Firestick megy 85-90%-ban. Ha az valamit nem visz akkor átkapcsolok a Homatics-ra a CE-vel és megy a maradék 10-15%...
    Annyi hogy én kiegészítem a Homatics-ot egy IR vevővel mert CE-hez szükséges szerintem. Így én az IR képes változtatot javaslom. DuneHD vagy Nokia. Utóbbinak nagyon jó a távirányítója, így szerintem ez a legjobb választás.

Új hozzászólás Aktív témák