Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz AiRLAC #99169 üzenetére

    Megcsináltam ezzel, de nem kellene ennek elindulnia amennyiben bele van dugva a BOX-ba? Régebben, évekkel ez előtt csináltam már ilyet, akkor működött. Próbáltam utána olvasni a téma összefoglalóban, és találkoztam #52545 Csicsóka leírásával, de megvallom őszintén, így már kiesve a dolgokból, a halott Google drive-os link és a sok visszautalás és előzmény nem igazán segített. Ebben az előzményben még arról is esik szó, hogy 16GB-os SD kártya kell, de én meg vagyok győződve arról, hogy nekem egy 4GB-os kártyára volt korábban telepítve és működött is. Oly annyira, hogy most ugyanarra a kártyára tettem fel az újabb verziót, amit egy doboz aljáról szedtem elő és még a régebben rárakott verzió volt rajta. Annyi furcsaság van benne, hogy még mielőtt ráraktam volna a javasolt LE-t, megpróbáltam elindítani a régit, de ugyanúgy nem bootolt róla, mint az újjal.
    Lenne valaki olyan jó, hogy a leírná, hogy mit nézzek meg konkrétan és amennyiben módosítanom kellene valamit, akkor miről mire tegyem?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák