Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz a8l #7759 üzenetére

    igen már nálam se engedi azt írja egy pillanatra hogy 0 db van és nem teszi a kosárba!

    Szerk: Most jött GearBest től az emil, hogy feladták a MiniMX -et meg küldték a nyomkövetési számot is! :C

    Akkor úgy néz ki szerencsém volt és az utolsót sikerült +vennem :C Egyébként nekem nem számít milyen tápot adnak, úgysem használom SEMMINEK se a gyári tápját, pedig a GT1.nek a picuri tápja elég jónak ígérkezik, és a MiniMX III nak se olyan rossz az Intertek tápja!
    Amúgy UK tápos van még és engedi is kosárba tenni, azt is meglehet venni nyugodtan átalakítóval mehet az is, hiszen ezek a tápok 100-230.V ig használhatóak!

    ***********************************************************************************
    syler123 T95M nem kell nekem, jó kis gép de 100.as LAN NEM KELL!!!
    Az S905X ek hiába alakulnak LibreELEC alatt mivel az összes S905X BOX csak 100.as LAN-t tud így én azokat alapból számításba se veszem!
    Nagyon soványka az a 10-12.Mega/sec ami át vánszorog a 100.as LAN-on! jó még egy 25.gigás BD-iso még eldöcög vele, de kb ott a vége!

    Esetleg lehet hozzá venni USB3.as Gigabit LAN adaptert, amivel olyan 25.Mega/sec ez fogsz tudni, de mi értelme abból a +15.usd ből amibe az adapter kerül kapsz jobb BOX.ot nem beszélve arról hogy egy USB portot el veszítesz és Android 5.alatt nem is kezeli az usb-s lan adaptert legalábbis az enyémet nem viszont LE alatt ment szépen! a GT1 en meg ugye 6.os droid van ott megy simán Android alatt is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák