Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Ghoula #3476 üzenetére

    eladas annyira nem problema, 3 ev mulva amikor ugy szamolok eladom mindket kartyat akkor valszeg nyomott aron, egy embernek probalnam elpasszolni (kevesebb macera). 7850akat is egy ember vette meg.

    Matrix Platinum itt jelenleg a legolcsobb 290x, szoval amiatt nezegetem:DDD. viszont az EKs tippert koszi :R

    Abu85: -100W a kulonbseg ahogy neztem fogyasztasban, normalis hutes. azert ez eleg sokat jelent. CFem volt, kb tudom mire vallalkozom.

    igazabol ha nem muszaj nem cserelnem a hutest, FC blokk veszmegoldas lenne, egyebkent ha nem muszaj nem epitenem at a vizhutest. tul sok ido, mostanaban meg egy nyugis pihenonapot semmittevessel tobbre ertekelek, mint egy egesznapos szerelomaratont:). ha ennyire bleeding edge a hutes az meg nem lesz feltetlenul jo.

    egyedul az asetek pumpaktol felek, ha az meghal ket es fel ev utan akkor nehez lesz megoldani a potlast.

    DX12 meg nem vegleges, kell nemi ido amig egyaltalan lesz szabvany, aztan meg nemi ido amig egyaltalan nekiall terjedni, meg a fejlesztok nekialljak megtanulni.

    Far Cry egyebkent amiatt idegesito, mert az az egyik jatek aminek _tenyleg_ kene a multigpu tamogatas 1080p felett. 5760x1080 highon a 970 G1 20%al a vanilla 970 boost ertekei feletti clockokkal ment 35-40fpst, very highon ugyanez 20-25 korul volt ahogy emlekszem.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák