Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #27093 üzenetére

    Addig olvastam,hogy "Az első jelenetnél a víz egyértelműen szebb".Gondolom még sosem láttál élöben vizet,mert az bizony tükröz és van felszine,nem ugy mint a remasteredben az a masszának látszó valami.A kelö napot sem láttad még gondolom,amint a sugarak elötörnek....

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • huskydog17

    addikt

    válasz Abu85 #27093 üzenetére

    Neked nagyon furcsa, egyfajta fordított látásmódod van.
    Tudod az a gond, hogy ha 10 emberből legalább 9 azt mondja, hogy az eredeti kiadás egyértelműen szebb. Csak nézz rá a kommentekre, mindenki azt írja, hogy a régi szebb, mert így is van. (Bár lehet, hogy az arányt így is nagyon alul lőttem.)
    Ha szerinted az új szebb, akkor hogy lehet, hogy 10-ből legalább 9, de inkább 10 ember a régit egyértelműen szebbnek titulálja? Mindenki vak csak te nem?

    Szerinted az eredeti verzióban világított a faszi ami rossz, de az, hogy az újban minden úgy világít, mint egy 100 wattos izzó, az jó.

    Itt mindössze annyi történt, hogy a konzolos verzióknál elértek egy bizonyos szintet és nem akarták, hogy a PC szebb legyen, így utóbbit visszabutították. Gondolj csak bele, azt nem tehetik meg, hogy 50 dolcsiért kiadják a két új konzolra a játékot úgy, hogy a 6 évvel ezelőtti PC verzió szebb! Igaz, PC-n ez a game így is egy gigantikus nagy lehúzás és átverés, de a konzolosok most legalább kapnak 60 fps-t.
    Amúgy nem tudom miért hozod itt fel a külső stúdiókat, amikor a két kiadást ugyanaz a stúdió készítette (People Can Fly). Annyi változás volt, hogy Adrian Chmielarz (kreatív igazgató volt az eredeti kiadásnál), aki PC centrikus, évekkel ezelőtt otthagyta azt a bandát, ez most meg is látszik.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák