Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Hencso #143 üzenetére

    Nem utál téged senki és legfőképp nem tartunk rosszmájúnak.. Én legalább is személy szerint..

    Annyit elfelejtettél hozzátenni, hogy a 4790K tök felesleges játékra.. Egy 4690K is hozza ugyan ezt a teljesítményt ami 30 ropival olcsóbb egy 4790K-nál és közel azonos árban van egy FX9590-el.
    Viszont míg egy FX9590-hez egy jobb fajta vizes hűtés kell addig a 4690K-ra egy 15 ezres hűtő bőven elég.

    Senki nem vonta kétségbe egyébként az FX teljesítményét..

    Személy véleményem szerint sokat ugráltok az FX topikban ezen a témán amúgy.. Nézd meg a Haswell topikot és nézd meg az FX topikot amit minden nap olvasok..
    FX topikban saját magatok gerjesztitek a feszültségeket és pattogtok a kihajcsa nem hajcsa ki dolgon és tudtok nap mint nap vitázni egymással ilyen dolgokon..
    Míg a Haswell topik egyszerűen csak arra van használva amire való.. Segítség nyújtásra és a tapasztalatok megosztására..

    Szerintem túl van lihegve ez az egész dolog ott nálatok..
    Vagy gondoljak arra, hogy tisztában vagytok az FX hátrányával és saját magatoknak akarjátok bizonygatni, hogy, de hát hisz jó ez még netezni is?

    Delidről meg annyit, hogy aki nekiugrik az tudja mit vállal.. Nem szükséges megcsinálni ahhoz, hogy hozza azt a teljesítményt amit kell.. Aki bevállalja az rábízza olyanra aki biztos kézzel meg tudja csinálni aki nem adja oda az meg elfogadja, ha elrontja... Ennyi.. Azt hiszem ilyen személyes dolgokon felesleges ugrálni..

    Az a videó meg amit linkeltél számomra nem hiteles egyáltalán.. Ül két ember egy polc előtt amin számítógépes alkatrészek vannak és feljönnek képek adatokkal, hogy ez meg az mennyi fps-t hozott bizonyos játékokban..
    És??? Hol van a konfig? Hol van a konkrét teszt ami alapján kijöttek ezek az eredmények.. Ráadásul 4K-ban már a VGA az aminek dolgoznia kell inkább..

    Én nem vagyok büszke rá, hogy félig kék konfigom van, de nem is bánom.. Egyszerűen csak használom... :R

    A helyesírásod borzasztó!!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák