Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    válasz ricshard444 #6077 üzenetére

    Már bocsi de a PH mondjuk ki AMD-s oldal és kész.Külföldi teszteken megnézed mindenhol jobban áll az NV az AMD-vel szemben és ez nem fanboy szöveg,ez így van,biztos vannak NV által szponzorált oldalak,de az sem igaz hogy nem max részletesség mellett tesztelnek a legtöbb helyen...biztos van ellenpélda,de nagyrészt le se írják a pontos beállításokat csak odaírják hogy High vagy Max...És ebből itt az jön hogy jajj biztos 0xAA,stb...Mi a reális?
    GTX 690
    HD 7970 Ghz Edition ~ GTX 680
    HD 7970 ~ GTX 670
    HD 7950 >~ GTX 660 Ti (összesítettben csak kicsit gyorsabb...)
    HD 7870 ~ GTX 660(minden bizonnyal)
    És még mehetnék lefele,bár a GT 640 valóban nagyon gyenge eresztés lett,lényeg a lényeg hogy van hogy túloznak és az NV fele billen a mérleg,de itt rendszeresen masszívan túloztok és az AMD felé billen a mérleg,konkrétan emlékszem hogy a HD 6990-edet akartad becserélni 1 az 1ben GTX 590-re azzal hogy 15%-al gyorsabb...már neharagudj de tessék:
    [link]
    Nem akartam odapofátlankodni hogy elrontsam az üzletedet de mivel látom már van új kártyád gondoltam ezt megjegyzem,azért maradjunk a földön,a GTX 590 az elöbb linkelt tesztben összesítve kb 15 játékteszt alapján minden felbontásban veri összesítve a 6990-et,és igen biztos vagyok benne hogy maxon tolták,volt AA,is,csókolom.

Új hozzászólás Aktív témák