Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • távcsőves

    senior tag

    válasz b. #45077 üzenetére

    Őszintén írom a továbbiakat:

    Tudom, mi már kardoztunk egymással régebben, mindenféle témában. Nem mondom, hogy mindig nekem volt igazam, ahogy azt sem, neked volt igazad mindenben. (többit prívátban fejteném ki, ha érdekel, mirre is gondolok részletesen.) Ezuttal viszont, nagyon roszkor probáltad ki a vőrös oldalt, ez a decemberi driver, és itt mindegy melyik alváltozatról van szó Ű(valamelyik rx sorozat vagy vega esetleg), VALÓBAN ROSSZ: Jó ötletek, de csapnivaló megvalósítás. Ezt én, valójába pártatlan, de amúgy radeon fanként elkünyvelt user megerősítem. Bár örülök, hogy, kipróbálod az 5700 sorozatott, amire nekem nekem jelenleg nincs lehetőségem/illetve én meg a geforce azaz zöld oldalt akarom jelenleg "megízlelni", szóval ne telepítsd. Várj az új radeon driverel január végéig. Esetleg februári driverre. Ez van, ahogy geforce esetén is, ha valami jó, nem kell rögtön az elsők közt lenni. Tudom a kísértés nagy úr, most én is beleestem. GYorsan frissítettem, tényleg buggos. Szerintem, valamelyik novemberit ajánlott 2019-ben használni. Meg 2020 januárjában is. [link] Előfordulhatt, hogy pár oké gombot kell nyomni mirre a driverekhez jutsz.

    Elnézést kérek, minden a hozzászólásomat olvasótól? év vége van, rég nem látott, hús- vér emberek, barátok vannak most itt, nem szándékossan, de szóval, ittam. Egy telefonon bepötyögni, elégé nehézkés nekem a turcsi ujjaimmal. Tudm-tudom, a chrme meg a helyesírás ellenörzője, meg t9 bevítel, szóval mégsem. A lényeg, én nem kívánok senkinek sem semilyen szívást hardwerel 2020-ban sem, ezért írom, tényleg kaki ez a decemberi driver a jó ötleltek ellenére is. Vannak benne, szóval 2020 februárjába érdemes ránézni, addigra javítják gondolom. rossebb tudja, hogy ellenőrzik ezeket vagy mi van, de ilyet még nem láttam n sem. És a fájdalmas ebben a win10 újratelepítés. Egy mezei DDU takarítás, amolyan hát istenem kategória zöld és vörös oldalon is, de ez a win10 újratelepítés ekézve volt zöld oldalon is a mikor megesett, mert megesett, de mos a vörösöknélk is. Szeressük egymást gyerekek! Pécsi srác Te is!! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák