Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Attix82 #31188 üzenetére

    Felesleges készpénznek venni minden egyes pletykát. Már közel a hivatalos bejelentés. Én már komolyan nem hiszem el egyiket sem. Mert ha objektíven átgondolom az összes pletykát, akkor arra jutok, hogy egy óriási katyvasz az egész. Főleg ha a leggyakrabban elhangzó pletykákat összegzem, akkor 850-1000$ lesz, nem lesz rá bios és driver, 1070-nél épphogy erősebb lesz. És abszolút nem is lesz kapható mert minden bányász megveszi mindet.
    Ha meg a Pepe félék pletykáját összegezzük, akkor ingyen lesz, 1080Ti-t veri, bányászatra nem jó, már mindenkinek fel van adva postán a névre szóló példánya, 100Wattot fogyaszt, és 30°az üzemi hőmérséklete.

    Ugyan már.

    Nem érzitek teljesen feleslegesnek ezt a topikot? Akkora a kontraszt itt is a két tábor között, hogy az eszméletlen. Itt egy-két embert leszámítva (és tényleg csak egy kettőt), mindenki csak az adott pletykát próbálja kiforgatni a saját szívének, ízlésének megfelelően.

    Az én véleményem így utolsó kinyilatkozásként a megjelenés előtt, hogy nem akarom elhinni a sok negatív dolgot. Meglepődnék ha tényleg csak egy 1080 erősségű, 850$-ba kerülő, 350-400W-ot fogyasztó VGA-val állna elő az AMD. Igaz, én a 480 esetébe se akartam elhinni a pletykákat, aztán..

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák