Új hozzászólás Aktív témák

  • Sefi84

    senior tag

    válasz MPowerPH #8027 üzenetére

    Film kódolás, benchek és filmek mennek, mindnél kijön, de nem fogok ezen rugózni.
    Aki játékra veszi, annak nincs sok értelme ezek szerint, ennyi ;)
    De amit eddig írtál, hogy a DR jobb, mint az SR, abban igazad volt.
    Nekem be is van mindig lőve a sub timings, így minden memó maxon megy, amit bír és Én így alszom nyugodtan, ennyi.

    Láttam már Fapaci és Core Audio HTPC-ket, amik kifejezetten erre a célra vannak kihegyezve és hát nem estem hasra, sőt.
    Aki eddig nálam járt és látta a képet és a hallotta a hangot, az mind ilyet akart vagy, hogy állítsam be, de nem akarok ezzel foglalkozni és nem is fogok. (Ne is keressen senki emiatt, ha kérhetem)
    Egy 6900XT-t is megfektetek neked madVR-el, film lejátszással és van különbség egy integrált cucchoz képest nem is kicsi.
    Volt 3400G-m, úgy dobtam ki a 3600-ért + dedikált VGA-ért, már 5600X persze, hogy nyekkent, szart sem ér 4K film alatt, annyival lassabb.
    Ok, hogy 10-15% között dolgozik csak a proci filmek alatt, de a 3400G 25-30%-on pörgött és nem mindegy milyen reagálással.

    Mindent lehet használni, de nem mindegy, hogy hogyan, aki nem próbálta ezt, addig minden jó volt neki.
    Oppo 205, Zidoo 2000 UHD és társai, elmehetnek a ...
    Persze ez már nem ide tartozik, de minél erősebb a hardware, annál folyamatosabb a film és a zene folyása.
    Ezt sokan nem látják és hallják, de addig jó nekik. :)

    Házi-mozi mindenek felett!!! :)

Új hozzászólás Aktív témák