Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz MPowerPH #5182 üzenetére

    Es ugyan ez 4950MHz 4800MHz -n. Itt mar nem jonnek a pontok. :N

    Viszont all core szerintem benne lenne a 4950MHz -s orajel a CCD 0 -an, csak a CCD 1 -et kellene hozza visszafogni.
    Kivancsi leszek a masik lapban meddig jutok igy, most mar van hasznalhato manual OC es PBO -s eredmenyem is.

    Meg annyit megemlitek, hogy megneztem sima PB -vel is. Az is egy tortenet, valami nem jo ottan. CCD 0 4100MHz, CCD 1 4350MHz. Azt, hogy ezt hogyan hozta ossze, rossz a prioritas, rossz CCX -et rugat. De a single core ertek itt is brutal, nekem itt is kapasbol 5050MHz -re boostol 1.369V -al. Ehhez kepest a PBO -nak is itt van vege, jelenleg, mert 5100 -on ezzel a BIOS -al lelovi, pedig a single core boost freq. ott 1.412V. Tehat tudna ez tobbet 1-2 magon, mint hogy tudott is korabban az elso 2 BIOS -al, ott 5150MHz -ig jo voltam.

    Nagyon ugy tunik, hogy a gyartas eljutott arra a szintre, hogy joforman azonos minosegu chipek kerulnek le a wafer -rol, mert nagyon minimalis a szoras a CPU -k kozott.

    En az idealis valasztasnak normal felhasznalonak egyertelmuen az 5800X -et mondanam. 1db jol sikerult CCX van rajta, es annak meg lehet kuldeni a feszt is, ha benchelni tamad kedved.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák