Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco_77

    aktív tag

    válasz Vertexis #34263 üzenetére

    Szia

    8600k ról váltottam 5800X3D re. A válasz, igen Smoothabb lesz a játékélmény. Azáltal, hogy az 1% low - látványosan - megugrik vajsimább lesz a játék.
    Én az egyik leggépigényesebb(Cyberpunk 2077) játszom ráadásul 4K ban, és az hogy 40fpsek helyett 55 ig esik le csak pillanatokra az 1% low ég és föld a játékélmény, de egyébként nem tudom megmagyarázni neked de maga a mozgás(futás vagy éppen autóvezetés) is "simább" élmény. Sajnos más játékot kipróbálni még nem volt időm, gondolom máshol is érezhető. A tiéd nem akkora ugrás szerintem (gondolom a 8600k nál sokkal jobb proci az 5600x) de én az 5800X3D -t csak ajánlani tudom :D Viszont ha hútőt is cserélsz a Thermalright Peerless Assassin 120 SE-t hanyagolnám a helyedben...sokan ajánlani fogják...nálam hangos.
    Ja igen srácok működik az Asus lapon a fordulatszabályozás biosból, teljesen manuál módban belőttem(ne 70 fokon ugorjon 100%ra a venti hanem 75ön) de sajnos még 30%(!) sebességnél is "turbina" hangja van...Igazából amúgy lehet "csak" nekem hangos :D mert az előző gépnek semmi hangja nem volt csak játék közben (amikor felpörögtek a TUF 3080TI ventijei) de azt meg ugye nem hallottam mert zárt fejhallgatóval játszom.
    Úgyhogy egyelőre megszokom ezt. Redditen olvastam, hogy volt aki úgy oldotta meg, hogy vett 2db Noctua NF-F12 t kicserélte a 2 ventit és csókolom, de egyelőre nincs kedvem +20000 Ft kiadásra egy 18000Ft os hűtőre :D Magát a bordát biztos nem fogom leszedni...ezt a godzillát örülök, hogy 1.re jól raktam fel, pasztázni is rühellek :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák