Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz jokeph #18299 üzenetére

    Ja, hát van is a mondás, hogy ritka, mint C6H-ban az 1T ! :D
    Plusz annál nem az van, hogy alig megy rosszabbul 4 stick-kel, mint kettővel, de kis szerencsével még javul is ! :) Ha van lap, ami szemlélteti a T-top előnyeit, akkor ez az svsz !
    Valahogy mindig egy picit jobb ram tempót tudott, mint bármi más, nagyon hasonló setup. :)
    Hwboton volt egy-egy órajel limites versenyke, ott mindig kijött ! Szinte zavaróan könnyedén jöttek az erős eredmények ! :DDD Nagyon szeretem azt a lapot. Nem nagy túlzás ha azt mondom, ezt szerettem a legjobban. Annyi jó élményt, pillanatot amit ezzel megéltem, nem adott semmi. Hibátlan volt napira, benchelni, bármire. Jöttek a cpuk, ramok, stb. de az, hogy a C6H már-már zavaróan hibátlan módon menjen, az maradt ! Csak ment, ment, tudta az EDC-t, ment vele a bclk oc. Amit csak kívántam, Ő azt nem csak olyan szinten, mint ahogy előre elképzeltem, hanem inkább még egy kicsit jobban megcsinálta ! Talán pont emiatt éltem meg ilyen fájó "merényletnek", amit elkövettek a 300-asok ellen. Merthogy ez az egyik legjobb lap, amit valaha készítettek Am4-es platformra. Az, hogy 300-as széria ? Na bumm... Fájó volt látni, hogy ilyen f@s... izé' vitatható gondolatmenet mentén, gyakoraltilag kukázva lett egy ilyen jó lap ! :(

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák