Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz fudi2002 #7792 üzenetére

    Hol is kezdjem...
    A Soc-os résznél amit leírtak az mind a 2000-es szériára vonatkozik. (1000 és 3000 szériára esetleg vonatkozhat...///Ez áll benne////) -> ez már ugye meg is dőlt mert aki még SR-el kezdte az tudja jól hogy az emelt soc hozta meg a stabilitást ezen a téren. Így erősen kérdőjeles a 3000-es széria megemlítése, főleg hogy a Stilt féle hivatkozás amire alapoznak az 2018 áprilisi amikor még kanyarba sem volt a Matisse.
    Kicsit lejjebb görgetve ahol kezdődik ez a bejegyzés : "Finding the Maximum Frequency"
    Első pontja, hogy indulj 1.1V socról.... :U
    Sőt ezalatt : "Trying Higher Frequencies" Már kivan hagyva a 3000-es résznél a Soc .. :DDD
    A legalján egyéb tippeknél ennyi szerepel : "Lower SOC voltage may help with stability." -> semmi hivatkozás, semmi adat. ergo nulla alátámasztás annak fényében meg még rosszabb hogy minden máshoz van "pontos" adat vagy link hivatkozással megadva , de ehhez Pont nincs..
    De ha már ennyi Stilt féle hivatkozás volt benne megnéztem és kerestem pár mérését ahol szerepel nála Soc fesz és nemigen láttam 1,09v ~ 1,1v alatti shotot.
    Az sincs kiemelve hogy stilt eredeti posztjában írja hogy : "Some of the specimens seem scale with the increased SoC voltage."
    De ez az egész még mindig az ő 2000-es szériás mérésére alapul.
    Egyedül a cLDO_VDDG -s rész ami már 3000-es széria mérésen alapul.

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák