Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Alpi. #38952 üzenetére

    Nem nem volt semmi gond, sőt a muter gépéből átrakva is marad a hiba.
    Most még amit megpróbálok, hogy megpróbálom a másik 2 slotban a memóriát, bár ahogy nézem a manualt, itt elvileg nem számít hogy A1-B1 vagy A2-B2-be van e, az Asrocknál viszont nem mindegy, ott okozhat anomáliákat.

    Persze, hogy így is újraindult a telepítés alatt.

    Egy modullal még nem próbáltam, mindjárt megnézem.
    De ha IMC elszált volna prociból akkor átrakva muter gépébe ott is kéne lennie anomáliának, de ahogy procit cserélek egyiken sem jelentkezik a hiba.
    Legkönnyebben win-ben úgy lehet előhozni, hogy elkezdek másolni hálózatról (az van kéznél ez a legegyszerűbb) egy nagy iso-t és sokszor ilyenkor dobja el. Emiatt gondoltam SSD-re is, de 99%-os, és mint mondtam már másik SSD-t is a frissen kibontottal is ezt csinálja.

    Kiégek :D

    Szerk 00:42:
    Nem akarom elkiabálni, de talán lehet meglesz a hiba.
    Most 0-ról telepítve a muter gépéből tettem át a memóriát.
    Eddig felment a win, most a drivereket szedem illetve a win update megy.

    Ha beigazolódik a gyanúm az lesz amibe már korábban belefutottam noti vonalon.
    Az is szintén Patriot memória volt.
    Notiba integrálva volt 4Gb, plusz ment bele egy 4GB-os modul. Ha a modul benne volt akkor szintén BSOD hegyek voltak, de ott AIDA is eldobta magát, itt most nem.
    A vicc az volt, hogy maga a memória tökéletes, hibátlan más notiba gyönyörűen ment, egyedül a Lenovo notikat nem szerette.
    Ha igazam lesz, és nem lesz BSOD most, akkor itt is ez lesz a hiba, hogy valamiért nem lesz a giga lap kompatibilis ezzel a memóriával.

    Viszont ez annak fényében érdekes lenne, hogy korábban utolsó cikkszámig ezzel megegyező volt a helyén 2020 derekától december végéig és nem volt semmi gond.
    Amire gondolni tudok, hogy bár cikkszám nem változott, de talán más chip lapul a bordák alatt. Azt viszont már nem tudom megmondani a régi milyen lehetett, és hogy van e difi ez és a korábbi között.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák