Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thronks.90

    tag

    válasz Alpi. #38033 üzenetére

    Sok igazság van abban, amit leírtál. Régen sz@rtunk rá mennyi fps jön egy- egy cím alatt, emlékszem hogy a Doom 3 mikor megjelent, még a Riva TNT2 volt a gépemben, egy Duron 1000 ( itt volt valamennyi tuning, de már nem emlékszem) társaságában. Hát, nem volt egy fluid élmény, de végig vittük. A megváltás a Radeon 9000 volt, na azzal már feljebb lehetett venni a grafikát. Most sem érdekel hogy mennyi az fps, ha fluid az élmény. Ezzel a szerencsétlen R9- el amúgy sem a magas fps a target, pláne nem 1440p-n, de azok a játékok amikkel játszok, simán élvezhetőek. Általában a 50+ fps nekem már elég, nem vagyok nagyon finnyás, és a modern játékok nagyrésze már medium beállítások alatt is szép. Pár példa: Witcher 3 High 45-60 fps, Forza Horizon 5 igaz hogy FSR- el, de highon stabil 55+, War Thunder medium 60+. AAA játékok nem érdekelnek, majd pár év múlva mikor lesz alá vasam, végig viszem, de csak akkor ha a történet is érdekel. Ennek ellenére persze tervben van egy RX6700XT vagy egy VGA az RX7000 szériából. Egyébként szörnyű hogy az emberek mennyire vérkomolyan veszik ezt az fpshajhászást, a Milyen VGA kártyát topicban 3080 meg 6800xt - t ajánlották csak, merthogy 165HZ monitor (igazából tényleg nem érdekel ha "csak" fix 60 az fps, nem a sok HZ miatt választottam ezt a monitort) de még a 3600XT- t is cseréltették volna. Kicsit túlzásnak érzem én ezt. :(

    https://www.twitch.tv/thronks_

Új hozzászólás Aktív témák