Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz tusi_ #30244 üzenetére

    rendernél úgy láttam 8-10%-kal lassabb az 5600x, na de fogyasztásban sokkal jobb, van amiben fej-fej mellett mennek, van amiben 10700k jobb
    all core 4,6-4,8-at mehet defaulton a 10700k
    én ezt teszem az 5600x mellé, árban ezzel van - lenne - pariban, illetve 10700k lenne drágább, sima 10700 olcsóbb
    lapot meg most hasonló árast nézek, nem mintha a b550m s2h nem lenne elég 5600x alá, de legyen dizájnosz' :d
    valaki linkelte intel topikba mennyit eszik az 5950x full load saját méréssel, na akkor gondolkoztam el, hiába volt kotsog' az amd, de ne legyek a magam ellensége hogy rövid távon jobban érezzem magam

    HSM
    kezdetben nem is sokat menne, csak tanulom covid/tél alatt, aztán meg ki tudja a jövő mit hoz, tényleg kell-e sokkal kraftosabb cpu, amd oldalon ez adott lesz jó fogyasztás mellett
    pont ez az, hogy még a finomhangolás lehtőségét is elvennék a másik oldalon, csak mert non-k, hiába veszek z lapot is? ez így nagyon nem jó :N
    de! ha valaki intelezne, nem töröltöm még a kb 47e ft-os msi z490-a pro lapot, tesztekből úgy láttam derék, még 10900 all core maxot is tudja éppen ha kell, alzánál lehet átvenni személyesen, számlát elviekben át tudom írni - nyilván bf akció volt, már drágább, pm ha érdekel valakit -
    oszt' nem offolok tovább, mert szétverik a pofámat - jogosan ( : -
    oszt

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák