Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz Szinyák #12717 üzenetére

    Hay

    Azzal a szellőzéssel jónak kell lennie...ezért ne cseréld vissza.

    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

  • apa111

    aktív tag

    válasz Szinyák #12717 üzenetére

    Szia!
    Szerintem ne cseréld le a vizet lég hűtésre ,nekem ugyebár két egyforma prime lapom van ,egyikben r1700 játék vízzel,másikban r1400 id cooling 214x lég hűtéssel,a lég hűtés mikor a nagy meleg volt kevésnek tünt az r1400-hez ,de 4ghz -re volt húzva és 45-50 c fok volt terhelés nélkül.Viszont hozzá kell tegyem,a ház eléggé befolyásolta ezt ,míg az r1700 egy deep cool kendom házban alap bekapcsolásnál 30c írt alaplapra ,addig az r1400 egy zalman z1 házban 37c írt az alaplapra ,így a procitól is várható volt ez a hőfok.Na és ha még azt nézzük ,hogy kétszer annyi mag/száll van az r1700 -nél .Egyébként most ebben a kellemes időben cpu +dioda 30 -32 c több orás játék után 45-48 c 4 ghz mellett.Prime meg hasonló teszteket én már nem csinálgatok ,nekem elég a minden napi használat,és az stabilan tartja most már fél éve,és a kicsinek a gépe is stabil 2-3 hónapja mióta meg van .Most eljutottam odáig ,hogy a kicsi gépét hagyom 3,85ghz ofst fes mellett 1,265 v kér ,szereztem neki két hete nagyon olcsón boltból 2x8g kingston savage 2133 ramot ,ami azóta 2800 ketyeg 1,35v mellett még egyszer sem indult újra neki a gép,és ha késöbb veszek neki is egy játék vizet vissza rakom 4ghz-re ,de az is lehet a házat elég kicserélni.Egy mostani friss kép a fokokról

Új hozzászólás Aktív témák