Új hozzászólás Aktív témák

  • komi77

    senior tag

    válasz Bossp #29982 üzenetére

    Szerintem is. Ezért is nem gyanakodtam a tápra. Sajnos be kell látnom, hogy akik a tápom gyengélkedésére gyanakodtak, nekik lett igazuk. Egy alig egy éves Zalman táppal megy most a konfig és röccenés mentesen lehet oc-zni a procit is és a memókat is. Péntek óta még nem volt semmi hiba. Ez gyakorlatilag a táp csere óta van így. A következő lett volna a sorban a vga, de idáig már nem jutottunk el. Illetve biztonságból kipróbáltuk másik vga-val egy röpke órára - semmi gebasz. Az tette be a kiskaput, hogy csütörtökön már default beállításoknál is eldobta magát a gép. Ekkor gondoltam először én is a tápra de csak mint lehetőség. Végül minden kétséget kizáróan ő lett a hibás. Nagyon sok teszt van mögötte, ráadásul már ott tartottunk, hogy kb. tíz perc után dobálta le magát a rendszer a Giga tápommal. Amióta azt lecseréltük gyakorlatilag csak a régi proci visszahelyezéséig volt kikapcsolva a gép. Semmi megingás vagy hiba nem történt vele. Szóval be kell látnom a táp a bűnös. Azt nem tudom mit lehet a régi táppal kezdeni. Van valahol lehetőség átnézetni a tápokat, benne lévő kondikat, esetleg cseréltetni? Vagy nem éri meg. Sajnálnám kidobni, azért nem volt ez olyan rossz még ha nem is ajánlott. Amelyik kihúz kb. kilenc évet ekkora terhelések mellett, az nem lehet annyira rossz - ajánlás nélkül. :)

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák