Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz S_x96x_S #2892 üzenetére

    Jó de ez nem a technika hibája volt... Írtam is hogy erőszakkal bármit lehet, gondolom az a folyadékhűtő se ment fel egyszerűen a processzorra kupakostul...

    @jeni
    2 különbség van: az egyik, hogy itt a processzornak vannak lábai és nem az alaplapnak, de ez az összerakás nehézségét nem befolyásolja, ugyan úgy óvatosan bele kell "pottyantani" a foglalatba és kész.
    A másik meg hogy a CPU hűtő lefogatása más, de azt se mondanám igen bonyolultnak... csak más.

    Manapság már pofon egyszerű összerakni a számítógépeket, ha mégis baj lenne az inkább már csak az ilyen "fizikailag nem passzol" dolgok miatt van, pl. hogy a procihűtő beleér a memóriába, vagy túl rövid egy kábel, ilyesmik... De amúgy tök logikus meg egyszerű az egész. :) Konkrétan régen szerettem gépeket építeni, most meg már inkább unalmas... mármint összeválogatni még fun, de össze is rakni meg "izgatottan" várni hogy mi történik mikor először bekapcsolod... na ez már kiveszett belőle. Egyszerű összerakni és mindig megy elsőre. (nem, nem azért mert én vagyok a pc-builder-king hanem mert ennyire bolondbiztos lett az egész)

    Bezzeg az ezredforduló környékén, na akkor még lehetett szépeket barbárkodni... :)

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák