Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz subaruwrc #288 üzenetére

    Alapesetben nem szokott bekapcsolva lenni! De azért nem árt ránézni a beállításoknál mivel anomáliát okozhat...

    (én csak akkor kapcsolom be ha vrm és egyéb tempek is érdekelnek hwinfo alatt ,de a legnagyobb anomália amit eddig okozott hogy IBT Max alatt néha freezeli a screent 1-2 secre de semmi több, szval ajánlatos kikapcsolva hagyni)

    A Super I/O-ra (ITE 8665E) meg vissza térve :
    "The readings from the Super I/O chip have an error of +/- 22mV. It's a readout error, not an actual error." From Elmör (oc.net)

    Eddig az összes problémat amit a SIO okoz az kimeríthető volt az idle alatti ventik precízhez való beállíthatatlansága.
    Mivel OC mellett, IDLE állapotban ugrálhat a temp ami akkor idegesítő ha feszes a fan profil, ezért rá kell hagyni. De terhelés alatt nincs vele probléma. Kb ennyibe ki is fújt a nyűgje (legalább is overclock.net-en és máshol sem láttam a "hibás" kiolvasásnak máshoz kapcsolódó problémát egyedül csak a fenti szösszenethez) :K

    (#289) SECTORnooB
    Nah jah ne is mond már a 1600X vételekor félre raktam a refreshre vagy az azutánira így hát gondolhatod mennyire vártam a teszteket :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák