Új hozzászólás Aktív témák

  • #25068288

    törölt tag

    válasz Kupszi #6033 üzenetére

    Döbbenet :D
    Alá-alá...mi alá? Olvasod egyáltalán, mit vakarok már vagy 4órája folyamatosan???
    Szerintem nem.
    ...csak úgy ímmel-ámmal átszaladsz rajta, megakadva a tudattal, hogy nem 50K -s alaplap, egy 2200G mellé, nekedvolthasonlóésszarvótdeszarfoskakigagyi.

    Még mindig nem magyarázat a TÉNYRE, hogy AUTO fesz -en, AUTO frekvenciával, de manual OC IGP esetén miért nincs a hiba? Ha minden AUTO, úgy sincs hiba...

    ALULFESZELVE, DE MANUAL BEÁLLÍTÁSSAL IS VAN HIBAJELENSÉG!!!

    Miért csak egy-két napja jött ez ki?

    Egyébként elárulom, bár ez mindenhol köztudott...
    AUTO beállítás esetén túlfeszelgeti, nem kicsit a lap az APU -t.

    Esetemben felugrik 1.45-1.475 -re!

    ......és mégsincs hibajelneség, 0.975 és 1.4 között ...ha épp az értékek közti lépcsőkben IS hiába ugrál a VID, nem veszi le a CPU frekvenciát 854Mhz -re sem a GPU -t 200 -ra.
    -manual esetén nincs lépcső, vagy 0.875 vagy 1.4! (sokadik alkalom, hogy levakarom ezt is)

    Szóval tényleg hagyjuk...

    .....tőlem írhatod 2560. -ra is, hogy egy foshalom a lapom, hiába megy bele a 105W -os 3990X is, hiába....szerinted ez egy szar, mert neked volt hasonló és szar volt, ez is trágya.

    Ez
    A
    problémát
    nem
    oldja
    meg
    és
    a
    magyarázati
    értéke
    kereken
    nulla.

    -de mindegy, innentől komolyan nem érdekel, utoljára fordultam ide tanácsért. Maradok csendes olvasó...talán.
    Nyugodtan írj, amit akarsz, gondold ahogy akarod, legyen tiéd az utolsó hsz és le van a dolog tudva azzal, hogy egy 2200G alá, csakis 50K-s laptól felfelé érdemes kezdeni.
    Az, hogy belemennek a 105W -os processzorok is, az is csak egy anomália.
    Sőt, én is! :DDD
    Köszöntem.

Új hozzászólás Aktív témák