Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz DroiDMester #17888 üzenetére

    Várhatod. :F
    PC Land-nak adtam még egy esélyt. Egyszer mindenki hibázhat elvén. De a mostani sztori is megy a blogomba. :(((
    Külön futárral hozatták aminek a díja 2500ft, hogy megérkezzen 12.30-ig bezárólag. Oda is értem, majd amikor kihozták a kártyát, látom a cimke amivel le van ragasztva, elvált az egyik oldalról. Mondom nekik, hé hé ez a kártya már bontva volt. Ők erre, ááá biztos nem, nagykerből jött. Kibontottam, az antisztatikus zacsi is nyitva, és a kártya hátoldalán látszott hogy ez a kártya biza volt már gépben. Nem volt poros, de az alkatrészek mellett szorosan látszott hogy ez nem új. :(
    Persze nem vettem át, és eljöttem. Ez volt a 2. hogy inkorrektek voltak. 3. szitu nem lesz.
    Eleve ott kellett volna maradnom, jegyzőkönyv, odahívni azonnal egy fogyasztóvédelmis embert, és rájuk húzni a "vizes lepedőt", de így jobban fognak járni. Homár blogra is megírom.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák