Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andro93

    aktív tag

    válasz Pacy #11790 üzenetére

    Na hát akkor. Mindenki úgy ír, ahogy tud, téma letudva.

    Egyébként hogy ne csak offoljak, szerintetek ezek a texturák normálisak Bf4-ben?
    Ma tűnt fel Op. Lockeren, amikor lehasaltam a földre, hogy ilyen a textúra.
    Minden maxon van+mantli.

    [ Szerkesztve ]

  • HSM

    félisten

    válasz Pacy #11790 üzenetére

    Ez egy magyar fórum, aminek a nyelve a szabályzat alapján magyar, tehát a magyar nyelv szerinti írás az elvárt. Kisbetű, nagybetű, ékezet, mondatvégi írásjelek, satöbbi. :U Halkan megjegyzem, a notimon német billentyűzet van, az asztali gépen angol, tökéletesen lehet velük helyesen, ékezetekkel írni magyarul. Gyengébbek meg ragaszthatnak rá matricát, fillérekért utánad vágják.

    (#11792) GeneraL_XTX: Szereztem egyet én is, ennyiért nem lehetett otthagyni, úgy voltam vele, ha el is adom aprón, most ingyen kipróbálhatom. :DDD
    Nekem egész más róla a véleményem, mint neked... Kezdjük az elején. A Giga költséghatékony kártyákat gyárt, sok garival, így álltam neki. A tesztelős gépbe a Sapphire 280X Toxic helyére bedobva egyből érződött, hogy nem egy liga a két termék anyagfelhasználása. Ezen nem voltam túlzottan meglepve. Ennek ellenére, teljesen korrekt a Giga is, semmi prémium, de tisztességes munka. A ventik kis egyszerű gagyik, de működnek, nálam ráadásul csendesen. Valóban, kétfée BIOS van rajta, hatalmas pirospon ez szerintem, mert performance módban ugyan hangos, de nekem valley alatt 2500-2800rpm mellett viszonylag hűvös maradt maxra húzott power limittel is. Átkapcsoltam a másik BIOS-ra, és belőttem 85 fokra a hőfok-korlátot, 60%-ra a venti korlátot, és állati pöpec lett a kari, 1800-1900rpm, 82 fok körül megállt rajta minden, teljesen csendben. :)

    (Celeron procis tesztgép, ebbe dobtam bele, mert ez van az asztalon a fejem mellett, kíváncsi voltam közelről a hangjára, ezért az órajel/kihasználtság beesések, a CPU-gráfon nem látszik, de a képen látszódott, hogy amiatt van.)

    Nálam elektromosan, meg amúgy is teljesen csendes, eddig bő fél órát ment terhelésen, amikor tekert rajta a venti, akkor is csak szélzajt produkált.

    Azt, hogy égeti a procihűtőd oldalát nem egészen értem, backplate-el is melegszik a kártya hátulja, csak picivel nagyobb felületen, a hűtőd ugyanúgy befűti, ha a szellőzésed vacak.

    A másik dolgo ami nekem fura, hogy "ismerkedésre" egyből tuningolni a karit, amikor még nem is ismered, hát... :DDD

    (#11794) odorgg: Ezen nem ciripelt/kerepelt nálam semmi, kifejezetten csendes elektronikailag, ami nekem jutott.

    (#11795) Milka 78: Mondom, nekem eddig hibátlan. :) Túl sok tartalék úgy fest, nincs benne, legalábbis feszültségpiszkálás nélkül, elég bőven adagolja magának, a gyári 947Mhz-hez 1,13V valós fesz! :Y Egy jobb Tahiti 1100Mhz felett megy ennyi feszből... Bár, lehet, ha nem emel feszt akkor ebből 1000-1050Mhz kihozható jelentős hőemelkedés nélkül, majd még próbálgatom, de gyárilag tuning nélkül egy rossz szó nem érheti szvsz.

    (#11796) andro93: A 280X egy rettenet gagyi, végletekig olcsósított cucc volt. A 290 ezzel szemben teljesen korrekt, jóminőségű alkatrészek felhasználásval készült. 280X Gigáért egy forintot nem fizettem volna, ezt pedig látod, bevállaltam. ;) Már jó rég is leírtam: [link]
    Meg tegnap is írtam, bár akkor még nem sejtettem, ma már ilyenem lesz: [link]. :C

    (#11797) Cole86: Teljesen szűz volt, én bontottam ki először, ez 100%. ;)

    (#11807) N.Ferry: Tuningra kérdéses, mit fog bírni (a VRM hőfoka miatt aggódom picit) de alapórajeles felhasználásra eddig teljesen jónak tűnik, nem túl meleg, halk, az összeszerelés minősége is korrekt, és az anyaghasználat is elmegy.

    (#11808) messi6502: Ne márkában gondolkozz, típusokban. Lehet, ebből is szar lesz a rev2, de ez jónak tűnik.

    (#11809) Gilthanas: A Gigán a venti felfogatás nagyon korrekt, egy fém keretben vannak, elég masszívan. :K Azon nem fog múlni a rezgés, az tuti.

    (#11815) GeneraL_XTX: "Csak úgy ömlik ki a meleg a házból, nem tudom mi van :( Az Asus karinál ilyen nem volt."
    Lehet, az Asus karinál jobban belőtték a megfelelő alapfeszt. Vagyis a BS hiba alapján túl jól is, értsd túl alacsonyra. ;) Ha a gépből több meleg dől, az egyértelműen ezt jelzi. :K

Új hozzászólás Aktív témák