Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giornalista

    senior tag

    válasz kretenallat #6038 üzenetére

    én azt gondolom, hogy a 470-re elég a 4, a 480-ra viszont már "elkel" a 8.

    csak az meg 95-105 ezer, az RX 470 4gb meg - nem sokkal gyengébb teljesítménnyel, valamelyik tesztben az RX 480 87%-át tudta, a ph-nál pedig a 100%-os GTX 970-hez képest az RX 470 98%, a 480 107% volt) - 30 ezerrel olcsóbb.

    meg kinek mire kell :) nekem Battlefield 1 lesz a következő 3 évben a játékom. amíg ki nem jön az új :) ha úgy állok anyagilag, az új is elfut majd még ezen a gépen, kompromisszumokkal (HD 6870-nel döcögök a BF4-ben, RS6-ban, stb.), ha meg úgy állok anyagilag, akkor várhatóan a mostani, 80-90 ezres árakhoz hasonló áron kapok majd 1440p-re is tökéletes VGA-t (az RX 480 már jó lenne 1440p-re egyébként, gondolkozom is rajta, ha lenne 150 ezrem monitorra, azt venném, de egyelőre úgy vélem, marad a fullhd, arra meg elég a 470 bőven).

    és az RX 480 felárát inkább elköltöm Z-s lapra, K-s procira és egy jó CPU hűtőre, hogy ha esetleg kell, majd tudjak tuningolni. sosem csináltam még, ezért nyilván nem én döntök majd rekordokat, de jó lesz tudni, hogy van még tartalék a gépben, amit elő lehet csalni belőle, ha úgy adódik.

    (OFF: iponnál egyébként már átvételre is vár 71 ezerért az MSI RX 470-em, csak pár perccel a rendelés után kiégett a fél konyhám, úgyhogy most egyelőre várok, hogy mit mond a biztosító :D lesz "némi" hatása a gépterveimre...)

Új hozzászólás Aktív témák