Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz HSM #40732 üzenetére

    Igen, szépen :) Bár én sem vagyok nagy világítós párti, ez így még elég diszkrét és jól néz ki szerintem igaz jelenleg nem ilyen színben világít, ez még akkor készült amikor összeraktam a gépet és szórakoztam a módokkal, de ez amúgy is egyéni ízlés kérdése, semmi köze a működéshez.:) A ventilátorok számát és teljesítményét azért ne lehet figyelmen kívül hagyni szerintem, nem mindegy, hogy pl. 1ventivel fúvatom be a levegőt amit a ház hátuljában felül elhelyezett ventilátor szív el így a gép aljába alig kering a levegő, vagy pedig a gép teljes keresztmetszetében áramoltatom a befújt levegőt. Jelenleg úgy néz ki, hogy a VGA pontosan a középső ventilátor közepével van egy síkban így ugyanannyi jut fölé is mint amennyi alá, valahogy így:

    Látható, hogy szabadon tud áramolni a levegő a kártya körül, nem állját útját a levegőnek sem kábelek sem más dolgok.
    Talán linkeltem már korábban pont ennek kapcsán de erről a házról van szó. Itt egy teszt is róla, ezért remélem kielégíti egy undervoltolt RX580-as igényeit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák