Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz killbull #39239 üzenetére

    "Gépvásárlás előtt veszel egy normális házat amin a videokártya mellet van közvetlen nyílás"
    Aham, egy 60 000 forintos felsőkategóriás házban van a gépem, két 18 centis valamint egy 12 centis venti hűti, ha ez nem elég, akkor szerinted mi? :CTe meg jössz itt ilyen 8 centis vackokkal bohóckodni, meg hogy kevés a házam, kész vicc.

    Itt egy ember van befeszülve, az pedig te vagy. Én ezt beállítottam több, mint egy évvel ezelőtt és azóta is szuperül teszi a dolgát. És én nem érzek kényszert arra, hogy lehülyézzek mindenkit, aki máshogy csinálja (az én esetemben nem feszel alul).

    Maradjunk annyiban, itt számtalan embernek segítettem beállítani az igényeinek megfelelően a kártyáját. Ehhez képest bejöttél a topikba, és az első hsz-ed sem szólt másról, csak a trollkodásról.

    Az pedig nem tapasztalat megosztás, hogy mit és hogy nem volt hajlandó neked beépíteni a boltos, vagy mit gondolsz butaságnak. Ez vélemény nyilvánítás, és ha kellően sok marhaságot írsz (írtál), akkor abba okkal fognak emberek beleállni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák