Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz CirrMee #36209 üzenetére

    - Ezeknél a monitoroknál ahogy csökkented a felbontást úgy lehet növelni a frissítési frekvenciát. Az adatlapján 2048x1536@75Hz, 1600x1200@85Hz szerepel, Illetve 121kHz-es HSync rate. Kalkulátorba beírva az értékeket azt látom, hgoy ahogy a sorok számát csökkentem, úgy lehet egyre nagyobb frekiket adni neki, ez alapján 1024x768-on akár 150hz-et kéne bírnia. Csakhogy az adatlapon minden felbontás csak 85Hz-ig van listázva. Meglátjuk.
    - Tévedtem, HD6350, konkrétan ATI-102-C09003 (B), de ki tudnám cserélni egy R5 240-re.
    - Nekem korábban az alaplapi dsub-on egy Z77-es lappal sikerült a művelet. Akkor csak be kellett állítanom a több megjelnítőt a windowsban, majd az adott játékban az output monitort 3-ra kellett állítanom, és ment. Hogy egy másik dvga-val ez mivel bonyolultabb, illetve hogy működik, nem tudom. Ami pozitív, hogy mindkét kártya AMD, egy AMD+nVidiával nem hiszem, hogy lenne esélyem. Kipróbálni viszont kitudnám akár most is, mert mindkét monitoromon van DSUB a DVI mellett.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák