Új hozzászólás Aktív témák

  • távcsőves

    senior tag

    válasz CJ4567 #3869 üzenetére

    Segédeszköz és a használata. Ehhez képest sokkal tisztább érzés. Én egyszerű festő maszkoló szalaggal lemaszkoltam a vga hátulját, és egy gemkapcsot hajlítottam méretre. (Amit szintén odaszalagoztam a megfelelő 2 pinhez, mível a dolog lényege, hogy sikeres boot után, az összeköttetést meg kell szüntetni még az újra flash előtt.) A dolog működöt, de nem ajánlom a módszert. Nagyon kell figyelni a maszkolással, mert igen pici alkatrészekről beszélünk. Annyira picik, hogy nekem le kellett fotózni a chipet/chipeket, hogy pc-n nagyítva betudjam azonosítani őket és adatlap elolvasása után a megfelelő 2 pin-t használjam. Nem helyes dolog ész nélkül mindig csak az 1 és 8 számú pin-t összekötni. Flash chip tipusa a lényeg. Sokféle van. Nekem a 4-es és 5-ős volt a két jó láb. Szóval ésszel, ezt csak azért írom le, ha már megtörtént a baj, legyen egy kis biztatás, a vga nem hal meg, de működés képtelen. És nem csak simán nem ad képet, szó szerint csak pihen. Az alaplap meg várja a visszajelzést boot alatt, de az sosem fog megérkezni.. Ördögi kör. A kiszerelt vga felélesztése egy másik írás témája lesz a logout-n. Azt hiszem hiánypótló lesz, mivel felesleges a garanciás vga-t rossz bios-al visszaküldeni. Egy normális bolt szervizében ahogy én, ők is kitudják olvasni a bios flash chip tartalmát. Mert kiolvasni sem bonyolult. Filléres cucc kell hozzá.

    GTA5 a beépített benchmarkot futtassam le?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák