Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz AxBattler #129 üzenetére

    Én köszönöm a figyelmet!
    Hogy mennyire éri meg, nem tudom. Esetemben persze a proci a legkisebb keresztmetszet, tehát ezzel a vassal még hagy a kártyában valamennyit és így nekem nem érné meg. 42.460 volt amúgy bevezetéskor a pécéiksznél. Az úgy, akkor nagyon jó vétel lett volna, csak csúszott a kis maszekpénzecském (a legénykori spórolt pénz, tudod ;) ) aztán lemaradtam róla. Mindegy, remélem sokáig bírni fogja a szerény proci mögött. Amit azért igyekszem már nagyon cserélni 2500K-ra.
    Hogy a gtx-nél mi volt bekapcsolva... ezt én már infúzió kúra után sem mondom meg neked :) De valami ilyesmi rémlik. Még akkor állítgattam mikor elővettem egy özönvíz előtti játékot (Shadowman - az örök kedvencem marad. Kéne rebootolni az újabb grafikai motorokkal, meg ugyanannyi vezérlőbillentyűvel), de végül aztán mégsem tudtam külső progi nélkül teljes kijelzőre kényszeríteni. Viszont skylake alatt majd megnézem, hogy mit domborít a családi gépben.
    A 950 is ajánlott részemről. Ár/teljesítmény/fogyasztás-ban a kategória legjobbja, bármennyire is fájhat ez a 960 tulajoknak ;] Én meg csak a "szemem" miatt vállalom be a visszalépést. Jó, generációban ugyan előre, de teljesítményben hátra.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák