Keresés

Aktív témák

  • blu79

    addikt

    válasz Zsohi #6 üzenetére

    szia, grat a piros szépséghez, az Msi manapság csinos kártyákat gyárt, igen látszik hogy nagy a hűtő, dehát kell is :)

    ¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

  • Zsohi

    őstag

    válasz Zsohi #6 üzenetére

    Nem bírtam ellenállni és bepattintottam a kártyát a gépbe, így gyorsan le is futtattam egy 3DMark tesztet.


    Az eredménye a tesztnek.

    Messzemenő részletekbe nem szeretnék most belemenni, de egyenlőre nagyon elégedett vagyok a látottakkal és a hallottakkal is. A papíron 2227-es maximális ventilátor fordulatszám soknak hangzik, de nem az, még ilyen fordulatszám mellett is alig-alig szűrődött ki a hangja a gépházból. A maximális 80C fokos mag hő ilyen fogyasztás mellett szerintem teljesen elfogadható. A tápellátó áramkör hőfoka meg egyszerűen hihetetlen számomra. Szóval nagyon boldog vagyok a kártyával, igazán jól összerakta ezt az MSI. :)

    A holnapi nap még biztosan jövők néhány teszttel, de azok már játékoktól fognak származni. Hála az égnek a holnapi nap errefelé munkaszüneti nap. :DD

    [ Szerkesztve ]

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Aktív témák