Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz #02119936 #380 üzenetére

    Nálunk meg fejlődés volt tavaly, 24% körül. (szórakoztató ipar) :D

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • keIdor

    titán

    válasz #02119936 #380 üzenetére

    Akkor félreértettél. Egyetértek abban, hogy a fogyasztói társadalom megbukott, bár inkább még tart a folyamat. Értem, hogy válság van, tudomásul is vettem, csak ha körbenézel azt látod, hogy az USA, Nyugat Európa ugyanúgy költekezik bizonyos területeken. Lehet, hogy az autóvásárlás pl. ugyanúgy meggyengült arra is, vagy amik más kategóriába tartoznak, de rekord mennyiségű telefon és táblagép megy el, tehát ami most népszerű, az ugyanúgy, vagy jobban fogy, mint 2008 előtt. Az hogy pl. a PS Vita sikertelen az más kérdés, az emberek 99%-a nagy képernyő előtt szeret játszani, utazás közben meg elég, amit az iOS vagy Android nyújt és nem kell már senkinek sem hordózható konzol. De nem azért nem fogy, mert válság van. (Mondjuk nekem kéne, mert a játékok minősége és a rendes gombok, már sokkal minőségibb, élvezhető játékélményt biztosít, mint az érintőképernyő, csak egyelőre azt nem tudom kihasználnám-e)
    Pont a napokban olvastam arról, hogy az amerikaiak nagyon nagy része 3-6 hónap között telefont cserél. Csak azért, hogy megmutassa megteheti. Pont ezt fejtegette a cikk, hogy meddig mehet még ez a hatalmas pazarlás, meddig bírjuk még ezt. De a lényeg a megtehetik szón van. Ezek szerint még sincs akkora válság, hiszen még mindig tart a fogyasztói hiszti. :U
    S emiatt vált világossá, hogy a Samsung, HTC, Motorola miért dob piacra a tengerentúlon 3-6 havonta új csúcsmodellt itt meg miért csak évente van egy. Hát azért, mert az amerikai nagyobb birka, mint az európai. Én is cserélgetek, de azért a 3-6 havonta túlzás főleg ha csak villogni akarok.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák