Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    válasz schwartz #56 üzenetére

    "Hagyd, mar bele szamolta a szenne huzott uber-OC +x%-ot. :DDD"

    írtad te, ami már alapból flamelés mivel te állítottad, hogy már beleszámoltam a szénné húzott über-OC+x%-ot (már maga a kifejezés is enyhén szólva röhelyes), pedig szerintem nem vagy látnok... Erre én beteszek ide egy komoly összehasonlító tesztet, alátámasztom azt amit már előzőleg mondtam, ezzel is is alátámasztom azt amt hondtál, hogy márpedig hülyeség azt mondani, hogy OC über szénnéhúzott stb, mikot itt áll feketén fehéren...

    És te erre az írod, hogy "bebofogni egy paraszt szemelyeskedest", nem értem mi a gond, nem azt mondtam, hogy te milyen vagy, hanem azt minősítettem, amit mondtál de csakis azért, mert alaptalanul mondtad, s ez jól látható.
    Az már más lapra tartozik, hogy te ezt "paraszt személyeskedésnek" veszed, mert én objektívan néztem a dolgokat, viszont te már másodszor "böfögsz bele" a tényekbe amiket írtam....

    Olvass mielőtt beszósz valamit. Elismerés helyett ismét mindenki figyelmébe ajánlom ezeket a teszteket, megközelítőleg egyforma eredményt kaptak.

    Metro 2033 teszt (hogy ne kelljen ismételten annyit irogatnom, legyen csak egy teszt), mind 1920*180 felbontáson:

    Andantech

    HD7870: 58,2 fps
    gtx580: 65,8 fps

    különbség: 7,6fps

    HEXUSnet

    HD7870: 38,4 fps
    gtx580: 43,4 fps

    különbség: 5fps

    TPU

    HD7870: 48,7 fps
    gtx580: 52,3 fps

    különbség: 3,6fps

    Guru3D

    HD7870: 39 fps
    gtx580: 43 fps

    különbség: 5fps

    összes különbség: 7.6fps , 5fps, 3.6fps, 5fps - ezek az értékek persze beállításoktól és konfigtól is függnek, de nagyjábol egyezenek, megközelítik egymást, szóval az én véleményem az, hogy ennyien nem tévedhetnek...

    [ Szerkesztve ]

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák